De Stichting Veteranendag

De “Stichting Zeeuwse Veteranendag”, is op 16 augustus 2007 opgericht met het doel de onderlinge verbondenheid en kameraadschap van veteranen, oude en jonge, van alle krijgsmachtonderdelen, te verstevigen en hun belangen te behartigen.

Dat wil de stichting onder meer bereiken door zich in te zetten voor de organisatie en coordinatie van de jaarlijkse Zeeuwse Veteranendag.

De landelijke overheid heeft geadviseerd en haar goedkeuring verleend om, naast de landelijke Veteranendag, ook regionale Veteranendagen te organiseren. Dit zodat er meer veteranen aan de evenementen deel kunnen nemen.

Het stichtingsbestuur bestaat volledig uit vrijwilligers, te weten;

Voorzitter:

Dhr. Sjaak Duine

voorzitter@zeeuwseveteranendag.org

Adviseur (oud voorzitter):

Dhr. Marcel Bogaard

adviseur@zeeuwseveteranendag.org

Organisatie en Fondswerving:

Dhr. Jos Roelse

Sponsoring@zeeuwseveteranendag.org

 

Secretaris:

Dhr. Gilles Bruel

Secretaris@zeeuwseveteranendag.org

Penningmeester: 

Mw. Jacobien van den Dorpel-Lagendijk

Penningmeester@zeeuwseveteranendag.org

 

Interim Webmaster:

Dhr. Mario van Steenbergen

Webmaster@zeeuwseveteranendag.org

Coördinator Kranslegging:

Dhr. T. van de Guchte

kransleggingen@zeeuwseveteranendag.org


 

De stichting is tevens te bereiken via info@zeeuwseveteranendag.org.